Slider’y na stronę internetową

Slider’y obecnie spotyka się niemal na każdej stronie są ważnym elementem strony internetowej, zazwyczaj przekazującym ważne krótkie informacje w formie graficznej. A artykule tym przekażę wam kilka ciekawych koncepcji pokazów slajdów, które można dowolnie wykorzystać na własnej stronie internetowej.

FerroSlider

Ciekawy slider o bardzo szerokich zastosowaniach i wysokich możliwościach konfiguracyjnych. W ramach slider’a można zamieścić nie mal każdy element HTML. Obsłuży video, obrazy oraz treść.  Ferrero Slider może również pełnić role slider’a pełnoekranowego „FullScreen.

Link: http://www.dswww.pl/sliders/212-ferroslider.html

Slippry

Slippry

Jego niewątpliwą zaletą, która stanowi również główny powód umieszczenia owego slider’a na tek liście jest jego lekkość i, prostota, a zarazem perfekcja wykończenia. Jest to slider typu Fullwidth, czyli dopasowujący się do całej szerokości dostępnej na monitorze, jest również responsywny.

Link: http://www.dswww.pl/sliders/211-slippry.html

Four Boxes Slideshow

Jest to niezwykły slider z ciekawymi efektami przejścia. Jest również perfekcyjnym slider’em pełnoekranowym, no i pochodzi z mojej ulubionej stajni dodatków dla stron WWW czyli z http://tympanus.net/codrops/

Owl Carusel

Niezwykły slider, który może posłużyć za przewijaną karuzelę, log partnerów, klientów lub slideshow w banerze strony. Slider jest w pełni responsywnym pluginem, niezwykle prostym w instalacji.

Link: http://www.dswww.pl/sliders/184-sowi-slider-na-strone-internetowa.html

A-Slider

Jest to wyjątkowy slider o wszechstronnym zastosowaniu. Jego zdecydowaną zaletą jest możliwość umieszczenia w slajdach praktycznie każdego rodzaju treść: film, dźwięk, tekst, obrazy.

Link: http://www.dswww.pl/sliders/214-a-slider.html

Jquery Silver

Jest niezwykłą karuzelą obrazów. Potrafi je przewijać w orientacji poziomej oraz pionowej. Domyślny design jest na tyle dobry, że slider jest gotowy od razu do użycia.

Link: http://www.dswww.pl/sliders/215-jquery-silver.html

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *